• Kraunamos nuotraukos
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Vejapjovė-robotas - Stiga Autoclip 530 SG

  *Prekė iš ekspozicijos

  2018 m. modelis

  Pasirinktos prekės filtras:
  Rekomenduojamas pjovimo plotas
  500 m²
  750 m²
  1100 m²
  2000 m²
  3200 m²
  Pjaunamų zonų skaičius
  8
  Variklio tipas
  Be šepetėlių
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  25 - 70 mm
  Pjovimo plotis
  39 cm
 • Stiga Autoclip vejapjovė - robotas, skirtas pjauti didelius vejos plotus iki 3200 m², gali dirbti nepertraukiamai aštuoniose atskirose pjaunamose zonose iki 3,5 val., tada grįžta į savo įkrovimo stotelę pasikrauti. Robotas pjauna atsižvelgdamas į apibrėžtas ribas, taip pat turi papildomai įdiegtą lietaus jutiklį, kurio pagalba gali grįžti į įkrovimo stotelę lyjant lietui arba kuomet jo baterijos pasiekia kritinį lygį, taip užtikrindamas geriausius pjovimo rezultatus. Robotas pateikiamas su ypač patikimu elektros varikliu be šepetėlių, kuris pasižymi ilgaamžiškumu ir tyliu veikimu. Pjaunant reguliariai kasdien, 29 cm. tiksliai pjaunantys tvirti plieno ašmenys, užtikrina vešlų ir sveiką vejos augimą, o vientisas išlietas peilis garantuoja saugų pjovimą. Dėka kliūčių aptikimo jutiklių, susidūręs su kliūtimi, robotas sustoja ir automatiškai pakeičia judėjimo kryptį, taip neleisdamas peiliams nieko pažeisti. Aptikęs tankesnės žolės plotą, robotas pradeda judėti spirale, sukeldamas variklio ir pjovimo peilio sūkius, kad pasiektų geriausią pjovimo rezultatą ir nesugadintų vejos. Eco rėžimo funkcija leidžia robotui atpažinti jau nupjautus vejos plotus. Robote įdiegta naujausia išmanaus pjovimo sistema, valdoma per GPS žemėlapius bei atsimena vejos reljefą, tankesnės žolės plotus ir kitą informaciją, taip trumpinant darbo laiką ir taupant baterijas. Įmontuoti pasvyrimo jutikliai užtikrina pjovimą šlaituose, kurių posvyris iki 45%. Robotas turi įdiegtą saugumo jutiklį, kuomet pakėlus sustabdomas roboto pjovimo peilis, taip pat ir PIN kodą, skirtą apsaugai nuo vagystės. Visos valdymui reikalingos funkcijos lengvai nustatomos naudojant korpuse integruotu intuityviu, 4.3" dydžio liečiamu displėjumi arba per „Autoclip Remote“ programėlę, prijungtą per „Bluetooth“ tiesiog išmaniuoju telefonu arba plančete iš bet kurios vietos bet kuriuo metu. Pasikrovimo stotelės viršutinis dangtis įeina į komplektaciją.

  Robotui reikalingas įdiegimas - reikia išvedžioti specialius laidus, skirtus apriboti pjaunamą ir prižiūrimą teritoriją, bei nukreipti robotą į automatinio pasikrovimo stotelę.   

  Galutinio naudotojo patiriami privalumai lyginant su tradicinėm vejos pjovimo mašinomis:

  Aplinka: Naudojama tik elektra - jokių išmetamųjų dujų;
  Kaštai: Jokių laiko, kuro, žolės išmetimo kaštų;
  Mulčiavimas: Nuolat pjaunant užtikrinamas vejos vientisumas, šaknys ir piktžolės neauga;
  Tręšimas: Mulčiuojant patręšiama dirva;
  Energijos sunaudojimas: 3200 m² - 12 €/per metus (apytikslė kaina);
  Gyvenimo būdas: Daugiau laisvo laiko. Nereikia rūpintis žole savaitgaliais;
  Priklausomybė nuo oro sąlygų: Su lietaus jutikliais robotas gali dirbti bei prisitaikyti prie pačių įvairiausių oro sąlygų.

 • Panašios prekės

  Stiga Autoclip 550 SG*

  Vejapjovė-robotas - Stiga Autoclip 550 SG

  *Prekė iš ekspozicijos 

  Kaina 2999