Šventinės dovanų idėjos

Šventinės dovanų idėjos

   

 

Reikia įkvėpimo dovanoms? Peržiūrėkite šias 5 populiariausias Stiga dovanų idėjas.

 

Galbūt artimųjų tarpe turite sodo mylėtoją arba pats esate vienas iš jų? Ieškote tinkamos dovanos sodo ar aplinkos priežiūrai? Pateikiame keletą Stiga technikos priedų pasiūlymų, puikiai tinkančių šventinėms dovanoms:

 

1. Apsauginės pirštinės su Stiga užrašu

Nesvarbu, ar dirbate su Stiga įrankiais, ar tiesiog persodinate augalus, Stiga darbinės pirštinės yra nepaprastai universalios ir tinkamos atliekant įvairius darbus sode. Pagamintos iš elastingų medžiagų ir aukštos kokybės odos, kad užtikrintų saugų sukibimą ir apsaugą nuo vibracijos. 

2. Rotacinis plovimo šepetys

Šiuo besisukančiu šepečiu galima valyti tokius paviršius kaip: automobilių ar motociklų kėbulus bei plastikinius arba stiklo paviršius. Besisukantys šepečio šereliai švelniai valo paviršių. Rotacinis šepetys tinka Stiga HPS 235 R, HPS 345 R, HPS 550 R, HPS 650 RG aukšto slėgio plovimo įrenginių modeliams.  

3. Apsauginiai uždangalai traktoriukams bei vejapjovėms

Idealiai tinkantys apsaugoti traktoriuką ar vejapjovę nuo dulkių, nešvarumų ir prastų oro sąlygų. Uždangalai pagaminti iš vandeniui atsparaus nailono audinio.

4. Krūmapjovės diržai Stiga Elite

Dvigubi, profesionalūs krūmapjovės diržai Stiga Elite pritaikyti sunkesnėms bei galingesnėms krūmapjovėms, tokioms kaip Stiga SBC 656 DX. Minkštų petnešų kuprinės tipo diržai suteikia daugiau komforto bei neapkrauna naudotojo kuomet dirbama ilgesnį laiką.   

5. Daugiafunkcinis sodo įrankis 

Du sodo įrankiai ir jų funkcijos sujungti į vieną įrenginį. Daugiafunkcinio įrenginio dėka, galite turėti universalų įrankį, kurio pagalba galėsite atlikti medelių ir gyvatvorių genėjimo bei karpymo darbus be maitinimo laidų ir kuro. Pateikiami su gyvatvorių žirklių priedu, genėjimo pjūkliuko priedu ir teleskopiniu ilgikliu komplekte. Patogu pasiekti aukštai esančias medelių šakas ir sunkiai pasiekiamas gyvatvorių viršūnes saugiai stovint ant žemės, nepasilipant kopėčiomis.