Prekių katalogas

5 priežastys, kodėl verta įsigyti sodo traktoriuką

5 priežastys, kodėl verta įsigyti sodo traktoriuką


Norintiems, kad kiemą puoštų tvarkinga ir graži veja, reikia įdėti nemažai laiko ir pastangų. Rinkoje gausu įvairiausių kiemo darbus lengvinančių įrenginių, tačiau vejos priežiūroje bene svarbiausias įrankis – gera žoliapjovė. Norintiems universalaus ir itin komfortiško įrenginio specialistai rekomenduoja sodo traktoriukus.

Taigi, kuo jie ypatingi ir kodėl verta investuoti į šį prietaisą?

1. Sutaupysite laiko. Ne paslaptis, kad norint džiaugtis gražia veja, tenka jai skirti daug laiko. Tuo tarpu šio darbo optimizavimas gali padėti sutaupyti laiko kaštų, tad tobula veja džiaugsitės žymiai greičiau. Skirtingai nei įprasta žoliapjovė, sodo traktoriukas apima didesnį pjaunamos vejos erdvės plotą, o dėl įmontuoto variklio veikia greičiau, nei stumdomos žoliapjovės. Pastaruoju metu itin populiarėja elektriniai traktoriukai. Jie yra daug draugiškesni aplinkai, dirba tyliau ir neišmeta jokių emisijų. Išbandę šiuos prietaisus džiaugiasi, kad tokie traktoriukai ne tik greičiau nupjauna veją, bet ir reikalauja mažiau priežiūros – nereikia keisti filtrų, alyvos ar pilti kuro – įkrauni ir važiuoji. Akumuliatoriniai traktoriukai net 3 kartus greičiau nei plačiausia benzininė vejapjovė nupjauna veją. Taip pat vienu įkrovimu gali nupjauti net iki 75 arų plotą, o pats traktoriukas įkraunamas greičiau nei per 3,5 valandos. Neįtikėtina, kiek laiko galima sutaupyti pasitelkus šį išmanų prietaisą, tiesa?

2. Nupjausite bet kokio dydžio veją. Sodo traktoriukai puikiai tinka tiek nedidelį pjaunamą plotą turinčiai šeimai, tiek prižiūrintiems milžinišką, komercinės paskirties erdvę. Žolės pjovimo traktoriukai – tai pilnai automatizuoti įrenginiai, kurių nereikia nei stumti, nei nešti – jie važiuoja patys. Net ir didžiausią pievą nupjauti galima itin greitai ir be didelių pastangų. Pasirinkus sodo traktoriuką didesnėmis padangomis, jis be vargo įveiks net ir nelygų reljefą – kalniukus ir įdubas.

3. Veja atrodys puikiai. Visus metus trunkanti vejos priežiūra gali tapti komplikuota dėl oro ar specifinio augalijos pasirinkimo. Sodo traktoriukai padeda lengvai išspręsti kone bet kokią su šiais aspektais susijusią problemą. Sodo traktoriukų peiliai reguliuojasi, vadinasi, veją galite nupjauti jums priimtiniausiu aukščiu. Lengvas ir ergonomiškas valdymas padės įveikti net pačius sudėtingiausiai prieinamus kiemo kampelius ir gražiai apipjauti augaliją. O nemėgstantiems nupjautos žolės likučių, verta pasirinkti traktoriuką, kuris pjaunamą žolę dar ir surinks – kiemas atrodys nepriekaištingai, kaip niekad anksčiau.

4. Sutaupysite jėgų. Įsigijus sodo traktoriuką nebereikia stumdyti sunkios vejapjovės ar varginti nugarą nešiojama žoliapjove/trimeriu. Pilnai automatizuotas prietaisas gerokai palengvina fizinį darbą, o taip pat padeda išlaikyti nepriekaištingai atrodančią veją. Ir šioje vietoje, norintiems sutaupyti jėgų, STIGA 3, 5, 7 serijos sodo traktoriukai visus pralenkia savo patogumu. Pirmieji visiškai elektriniai traktoriukai suteikia galimybę pjovimo aukštį ar krepšio ištuštinimą atlikti vos vieno mygtuko paspaudimu. 

5. Ilgaamžiškumas. Įsigyjant sodo priežiūros įrangą svarbu rinktis kokybišką ir ilgai tarnaujančią techniką. Sodo traktoriukas – puikus pasirinkimas norint pateisinti šiuos lūkesčius: jis tarnaus ilgiau nei įprasta žoliapjovė. Tad net sumokėjus didesnę sumą už prietaisą, galėsite būti tikri, kad investuota suma išties atsipirks. Prieš perkant sodo traktoriuką, pasidomėkite skirtingų firmų reputacija ir garantijomis, paskaitykite atsiliepimus internete ir pasitarkite su šią įrangą jau įsigijusiais draugais ar giminėmis. Pasirinkus žinomo ir patikimo prekės ženklo sodo traktoriuką, gausite ilgalaikę prekės garantiją, o įvykus gedimui – nepriekaištingą pagalbą.
| Visą straipsnį galite rasti: www.tv3.lt