Prekių katalogas

Apie mus

  •  

    Esame viena didžiųjų sodo ir parkų technikos platintojų Lietuvoje. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite didžiausią sodo technikos pasirinkimą ir originalių dalių bei priedų asortimentą, o kvalifikuoti parduotuvės konsultantai ir serviso meistrai garantuoja aukščiausią paslaugų kokybę. Jau beveik 30 metų dirbame su žinomais ir patikimais užsienio partneriais, tokiais kaip: Stiga, Briggs&Stratton,Oleo-Mac, Ratioparts, Kaaz, Eurosystems, Solo, Fulbat, tiekiančiais aukščiausios kokybės gaminius bei dalis įvairiausius poreikius turintiems vartotojams ir tinkančius visiems aplinkos darbams bet kuriuo metų laiku. Visi siūlomi gaminiai ir jų priedai bei dalys išsiskiria aukšta kokybe ir nepriekaištingu efektyvumu.
    Didžiausias sodo technikos gamintojas šiaurės Europoje - prekinis ženklas STIGA, 2024 metais švęsias 90 metų veiklos sukaktį, o SOLO Kleinmotoren GmbH - žinomas Vokietijos sodo technikos gamintojas, 1958 m. pristatęs pirmąjį grandininį pjūklą, 2018 metais minėjo 70 metų veiklos sukaktį. Briggs & Stratton - didžiausias pasaulyje mažų keturtakčių variklių gamintojas, minintis jau 110 metų veiklos jubiliejų (1908 - 2018). Didžiuojamės bendradarbiaudami su tokiais gerai pasaulyje žinomais gamintojais ir galėdami pasiūlyti Jums kaip klientui tik originalius ir kokybiškus gaminius, kurie, tikimės atitiks išskirtinius Jūsų poreikius.

    Elektroninėje parduotuvėje patogiai ir neišeinant iš namų, galite įsigyti Jums patikusį gaminį bei reikalingas dalis, o platus partnerio parduotuvių ir servisų tinklas suteiks maksimalų patogumą ir komfortą prižiūrint savo techniką visoje Lietuvoje.