Prekių katalogas

STIGA vejos pjovimo robotai

 •  

  STIGA A bevieliai vejos pjovimo robotai 

  Dirbtinis intelektas Jūsų sode!

  Pristatome pirmąjį bevielį robotą-vejapjovę, nebenaudojantį kontūro kabelių, nukreipiančių robotą per jo perimetrą, nuo šiol jis tapo visiškai virtualus.
  Sukurtas derinant naujausias technologijas ir inžinerijos galimybes. 


  STIGA A bevieliai robotai-vejapjovės yra sukurti būti savarankiškais. Robotas aktyviai skanuoja sodą, kad nuspręstų, kur ir kada pjauti, naudodamas patentuotą AGS (Active Guidance System) algoritmą kartu su RTK-GPS technologija. Tai algoritmas, kuris dar labiau pagerina GPS RTK signalo patikimumą. Toks signalo tipas yra įprastai naudojamas atvirose erdvėse, tačiau yra labai apribotas kuomet sklype yra pašalinių objektų, tokių kaip sienos, tvoros, aukšti medžiai ir pan. Ši sistema užtikrina stiprų, stabilų signalą bei pasižymi iki 2 cm. tikslumu. AGS sumažina GPS signalo dingimo galimybę iš anksto planuodamas pjovimo vietas ir ciklus, įvertindamas kiekvieną plotą, kurį pvz.: dengia aukšti medžiai, gyvatvorės ar pan. Visos Jūsų vejos zonos, nesvarbu, kokios didelės bebūtų (iki 10 000 kv.m.) yra pjaunamos reguliariai ir tiksliai, nepaliekant nenupjautos zonos ir išvengiant pakartotinio pjovimo kelis kartus pravažiuojant ta pačia vieta. 
  Rezultatas – lygi ir išpuoselėta veja.  

  AGS metodika:

  Robotas, priskiria kiekvienam sodo kvadratui signalo stiprumo vertinimą.
  Kiekvienas suskirstytas sodo kvadratas turi būti pasiekiamas bent 14 palydovų vienu metu norint užtikrinti stabilų darbą, tačiau STIGA A robotas stengiasi suplanuoti darbą kuomet kvadrate yra stabilus ryšys su 20 ar daugiau palydovų.
  Jei kažkuris kvadratas niekuomet negali užmegzti ryšio su bent 14 palydovų, STIGA A tiesiog tos zonos nepjaus (pvz.: plotas apsuptas dangoraižių ar sodas pilnai apsodintas aukštais medžiais). 


  Tam, kad robotas dirbtų naudojant GPS RTK technologiją, jam reikalingas nepertraukiamas 4G ryšys su referencine stotele. STIGA A robotuose referencinė stotelė yra jau integruota pasikrovimo stotelėje, tad turite visišką laisvę nuspręsti, kur ir kaip ją pastatyti savo sode. Prirekus gali būti išimta iš stotelės ir užmontuota atskirai, siekiant pagerinti ryšio kokybę. 


  STIGA A bevieliuose robotuose-vejapjovėse naudojami nuo 4 iki 6 anglinio plieno pjovimo peiliukai, besisukantys iki 2850 aps./min. greičiu, užtikrinantys aukštą pjovimo našumą. Peiliukų aštrumas ir medžiagos sudėtis leidžia pjauti itin tiksliu pjūviu, todėl žolės viršūnėlės užsiveria ir užgyja natūraliai. STIGA A robotai dar labiau optimizuoja akumuliatoriaus naudojimą, dirbdami organizuoto pjovimo metodu, o tai reiškia, kad jie nebepjauna atsitiktinai. Robotas turi kelias skirtingų pjovimo krypčių programas, kad išvengtų pernelyg dažno pjovimo. Naudodami STIGA.GO programėlę galite lengvai kombinuoti pageidaujamus pjovimo metodus – pasirinkdami skirtingas kryptis.  


  STIGA A bevieliuose robotuose-vejapjovėse įdiegta 4G technologija, kuri yra patikimesnė už kitų gamintojų robotuose naudojamas radijo bangas ir leidžia nuolat palaikyti ryšį tarp roboto ir jo referencinės stoties, todėl jo GPS RTK technologija veikia nepertraukiamai. Roboto technologija paremta duomenų ryšiu tarp "STIGA Cloud" debesijos ir paties roboto. Naudojant duomenų srautą, iš atskaitos stoties į robotą siunčiamas RTK koregavimo signalas, kad robotas galėtų pjauti 2 cm. tikslumu - ir tai gali pasiūlyti tik STIGA. Kad ir kaip atrodytų sodas, STIGA A bevielių robotų-vejapjovių signalas yra stabilus, saugus ir nenutrūkstamas. Tačiau visuomet patariame prieš įsigijant bevielį vejos pjovimo robotą pasitikrinti ar Jūsų pjaunamame plote 4G ryšys veikia nepertraukiamai, kas yra būtina sąlyga roboto veikimui. 

  Sužinokite kaip veikia bevielių robotų-vejapjovių duomenų ryšys

  Kaip veikia bevielis robotas-vejapjovė? 
  4G duomenų srautas naudojamas siekiant užtikrinti nuolatinį ir patikimą ryšį tarp roboto-vejapjovės, STIGA Cloud (debesis) ir referencinės stoties. Tai reiškia, kad kliūtys sode, tokios kaip sienos, medžiai, krūmai ir kt., nėra kliūtis roboto-vejapjovės ryšiui su likusia sistemos dalimi. Dėl to jūsų robotas gali išnaudoti visas savo galimybes, neribojamas vielos, ir itin tiksliai prižiūrėti jūsų veją.

  Ryšys tarp jūsų roboto-vejapjovės ir STIGA.GO programėlės telefone veikia per pačius telefono duomenis ir nenaudoja jokių kitų duomenų, reikalingų robotui veikti. 

  Kiek darbo valandų gaunate įsigiję robotą?
  Visi STIGA A bevieliai vejos robotai pristatomi su neribojamu pjovimo valandų kiekiu. Be jokių papildomų mokesčių! 

  Kas yra duomenų teikėjas?
  Tam kad robotas dirbtų su RTK GPS technologija, jam reikalingas nuolatinis, nepertraukiamas ryšys. Šis ryšys yra užtikrinamas 4G mobiliais duomenimis. Pagrindinis ryšio duomenų teikėjas - „Vodafone“. 
  „Vodafone“ yra didžiausias tinklas Europoje, užtikrinantis pasaulinę ir saugią aprėptį. STIGA A rūpinasi vartotojų saugumu ir privatumu. Štai kodėl yra saugomas ryšys tarp mūsų bevielių robotų vejapjovių ir „Vodafone“ SIM, kad galėtume prisijungti prie reikiamų paslaugų. Tai taip pat yra priežastis, kodėl mūsų bevieliuose robotuose neįmanoma įdiegti kitų teikėjų SIM kortelių. Ryšio kortelė (SIM) pateikiama komplekte prie roboto. 

  Skirtingose šalyse naudojamas bent vienas to regiono ryšio teikėjas, Lietuvoje - Tele2 ir Bitė GSM, kurie leidžia tinkamai veikti bevieliui robotui-vejapjovei.

  Tai nereiškia, kad produktas veiks visoje šalyje, nes tai priklauso ir nuo galimų kitų veiksnių: turimo teikėjo tipo, GPS aprėpties, 4G aprėpties, sodo formos. Prieš įdiegdami robotą, visada pasitarkite su pardavėju.

  Ar STIGA Cloud saugus?
  Jums nereikia jaudintis dėl savo duomenų saugumo. Serveriai, kuriuose veikia STIGA Cloud (debesis), yra Europoje, tai reiškia, kad jie laikosi labai ribojančių duomenų apsaugos teisės aktų.
  Rinkitės STIGA, atraskite kokybę ir mėgaukitės saugumu.