Prekių katalogas

Krūmapjovė ar trimeris: kurį išsirinkti?

Krūmapjovė ar trimeris: kurį išsirinkti?

 

Stiga krūmapjovė ar trimeris yra puikus pasirinkimas vejos pjovimo užbaigimo darbams. Šie ergonomiški, gerai subalansuoti įrankiai užtikrina maksimalų komfortą ir efektyvumą bei leidžia Jums pasirinkti patogiausią padėtį norimam darbui atlikti.

 

Išsiaiškinkime: dailinti ar pjauti?

Skirtumas tarp krūmapjovės ir trimerio ne visada aiškus: jie atrodo labai panašūs, konstrukcija ir dalimis, tačiau naudojimas šiek tiek skiriasi. Kad būtų aiškiau: su trimeriu paprastai apdailiname vejos pakraščius, apie gėlės ir smulkius sodo krūmelius, taip sakant užbaigiame vejos pjovimo darbus. 

Krūmapjovė yra jau galingesnis įrankis, kuris gali įveikti sunkesnes užduotis, nupjauti aukštą, peraugusią žolę ar net sumedėjusius krūmokšnius. Dažniausiai komplektacijoje turi pjovimo peilį bei diržus, kurie užtikrina naudotojui komfortą darbo metu.

Kokios galios Jums reikia?

Varikliai gali būti akumuliatoriniai, elektriniai ir benzininiai: kurį pasirinkti priklauso tik nuo užduoties, kurią norite atlikti, ir nuo to, kokiame plote ketinate dirbti. Taigi, atidžiau peržvelkime visus galimus pasirinkimus:

Akumuliatoriniai

Skirti tiems, kurie ieško tylaus, belaidžio įrankio vejos pakraščiams apdailinti. Idealiai tinka mažiems ir vidutiniams sodams. Pasirinkę akumuliatorinį trimerį, pvz., Stiga GT 500e, tą patį akumuliatorių galėsite naudoti ir kitiems sodo įrankiams, pvz., gyvatvorių žirklėms Stiga HT 500e, taip pat tos pačios serijos krūmapjovei, lapų pūstuvui ir netgi vejapjovei.

Benzininiai

Galite rinktis pagal galingumą, dizainą bei pjovimo būdą. Visi Stiga benzininiai trimeriai ir krūmapjovės yra ergonomiški, subalansuoti ir patogūs darbui įrankiai, kurie užtikrina maksimalų efektyvumą, net jei reikia įveikti sunkias užduotis, pvz., nupjauti peraugusią žolę ar sumedėjusius krūmokšnius. Idealiai tinka vidutiniams ir didesniems sodams ar pievoms pjauti. Kai kurie modeliai turi sujungiamą, lenktą veleną, kad būtų patogiau pjauti po krūmais ar kitose sunkiai prieinamose vietose.

Elektriniai

Lengvi, ekologiški, tylūs ir kompaktiški įrankiai, sukurti pjauti mažuose plotuose, netoliese esant elektros šaltiniui. Stiga elektriniai trimeriai, tokie kaip GT 104c, yra puikus pasirinkimas mažiems namų sodams prižiūrėti.


Apsispręskite ko Jums reikia ir pasirinkite tinkamą Stiga įrankį savo sodo užbaigimo darbams atlikti: Skiltyje Krūmapjovės/trimeriai atrasite visą mūsų siūlomą asortimentą!