Prekių katalogas

Kodėl verta įsigyti bevielį vejos pjovimo robotą

Kodėl verta įsigyti bevielį vejos pjovimo robotą

Lengvesnei vejos priežiūrai: 3 priežastys, kodėl verta įsigyti bevielį vejos pjovimo robotą 


Žalia, tvarkinga ir vešli veja – tai kone kiekvieno sklypo savininko svajonė. Įprasta manyti, kad norint turėti dailią pievelę reikia įdėti daug laiko ir pastangų, tačiau tobulėjant technologijoms, atsiranda vis daugiau kasdienybę palengvinančių prietaisų, vienas tokių – bevieliai vejos robotai. Nors šis prietaisas ir nedidelis, tačiau neabejotinai naudingas – padeda sutaupyti ir laiko, ir pastangų, be to, užtikrina idealią vejos išvaizdą. O svarbiausia – bevieliams vejos robotams jau nereikia sode kasti bei patiesti specialių laidų, kaip iki šiol reikėdavo tradiciniams vejos robotams.

Daugiau laiko sau. Norint preciziškai nupjauti pievelę, tam reikia skirti nemažai laiko, kurio, kaip žinia, nuolat trūksta. Gyvename nuolatinio skubėjimo laikais, o rasti laisvą minutėlę sau, bei pailsėti, darosi vis sudėtingiau. Vis dėlto, įsigijus bevielį vejos robotą, tokia svajonė gali tapti realybe. Pirmą kartą įjungus bevielį robotą tereikia nustatyti pagrindinius parametrus, ir viskas – prietaisas paruoštas naudojimui. Vėliau, nustatymus keisti tereikia tik tuomet, kai nusprendžiate pasodinti naują augalą, įrengtį gėlyną, ar vaikų žaidimų aikštelę. Na o jeigu prietaiso įdiegimą ir priežiūrą patikite jo pardavėjui, savo srities profesionalui - galite atsipūsti ir nesukti galvos dėl pievelės priežiūros bei skirti laiko sau ar šeimai.

Mažiau pastangų. Naujiesiems bevieliams vejos robotams visiškai nereikia jokių specialių laidų, kurie turi būti klojami visame sklype, naudojant tradicinius vejos robotus. Daugiau Jums nereikės sukti galvos, bei užsiimti varginančiais laidų perkasimo ar paieškos darbais, kai panorėsite pasodinti naują augalą, pastatyti baseiną, gėlių vazoną ar vaikų žaidimo aikštelę savo sode. Tiesiog pažymėsite naujus objektus savo mobiliojo telefono pagalba ir baigta!

Bevielius robotus galima valdyti naudojant patogią STIGA.GO programėlę, kurioje nustatysite savo sodo ribas, pažymėsite jame esančius augalus, gėlynus ar kitas kliūtis, sureguliuosite pjovimo aukštį ir trukmę, bei nustatysite pageidaujamą žolės pjovimo laiką. Bevielio roboto darbą galėsite stebėti, bei jį valdyti, net ir nuotoliniu būdu – būdami už šimtų ar tūkstančių kilometrų nuo savo sodo, programėlės mobiliajame telefone pagalba! Toks paprastas vejos priežiūros procesas padės sutaupyti jėgų, todėl jas galėsite skirti prasmingai veiklai bei malonumams.

Gražesnė veja. Nors retai susimąstoma, tačiau robotas vejapjovė padeda sutaupyti ne tik laiko ir pastangų, bet ir gali padėti atgaivinti gyvybę praradusią pievelę. Pasirodo, kad robotai vejapjovės padeda tręšti veją, nes žolė nupjaunama itin smulkiomis atraižomis ir išbarstoma atgal, tad maistingosios medžiagos grįžta į dirvožemį. Taip pat svarbu pabrėžti, kad nupjauta žolė taip smulkiai susmulkinama, kad išbarstyta atgal tampa nepastebima, todėl negadina sodo išvaizdos, o pievelė visada atrodo estetiškai ir tvarkingai. Be kita ko, naujieji bevieliai robotai veją pjauna sistemiškai – važinėdami sode paralelinėmis linijomis - taip, kaip daugelis žmonių pjaudami tradicinėmis vejapjovėmis. Šie robotai įsimena tikslią vietą kurioje baigė darbą, ir, savarankiškai grįžus pakrauti bateriją, toliau tęsia darbą nuo tos pačios vietos. Tokiu būdu bevielis robotas negaišta laiko, daug kartų važiuodamas per tą pačią žolės vietą, ir po pjovimo leidžia žolei natūraliai sugyti ir sutankėti.