Prekių katalogas

Bevieliai robotai-vejapjovės

Bevieliai robotai-vejapjovės

 


Pirmieji bevieliai STIGA A robotai-vejapjovės – tai mūsų ateitis.

Entuziazmas ir tvarios naujovės Jūsų sode.STIGA A bevieliai robotai-vejapjovės visada žino, kur geriausias GPS signalas ir gali pjauti palei medžius, sienas, gyvatvores – nepalikdami nenupjauto ploto Jūsų sode.
Patentuotos aktyviosios valdymo sistemos (AGS) dėka mūsų robotai-vejapjovės užtikrina tikslų pjovimą visose Jūsų sodo vietose. 
Robotas aktyviai skanuoja sodą, kad nuspręstų, kur ir kada pjauti, naudodamas patentuotą AGS (Active Guidance System) algoritmą kartu su RTK-GPS technologija. Tai algoritmas, kuris dar labiau pagerina GPS RTK signalo patikimumą. Toks signalo tipas yra įprastai naudojamas atvirose erdvėse, tačiau yra labai apribotas kuomet sklype yra pašalinių objektų, tokių kaip sienos, tvoros, aukšti medžiai ir pan. Ši sistema užtikrina stiprų, stabilų signalą bei pasižymi iki 2 cm. tikslumu. AGS sumažina GPS signalo dingimo galimybę iš anksto planuodamas pjovimo vietas ir ciklus, įvertindamas kiekvieną plotą, kurį pvz.: dengia aukšti medžiai, gyvatvorės ar pan. Visos Jūsų vejos zonos, nesvarbu, kokios didelės bebūtų (iki 5000 kv.m.) yra pjaunamos reguliariai ir tiksliai, nepaliekant nenupjautos zonos ir išvengiant pakartotinio pjovimo kelis kartus pravažiuojant ta pačia vieta. Rezultatas – lygi ir išpuoselėta veja.  

 AGS metodika:

Robotas, priskiria kiekvienam sodo kvadratui signalo stiprumo vertinimą.
Kiekvienas suskirstytas sodo kvadratas turi būti pasiekiamas bent 14 palydovų vienu metu norint užtikrinti stabilų darbą, tačiau STIGA A stengiasi suplanuoti darbą kuomet kvadrate yra stabilus ryšys su 20 ar daugiau palydovų.
Jei kažkuris kvadratas niekuomet negali užmegzti ryšio su bent 14 palydovų, STIGA A tiesiog tos zonos nepjaus (pvz.: plotas apsuptas dangoraižių ar sodas pilnai apsodintas aukštais medžiais). 

Mes išsiskiriame tuo, kaip rūpinamės veja: mūsų bevieliai STIGA A robotai-vejapjovės pjauna sistemingai. Naudodami STIGA.GO programėlę galite lengvai kombinuoti pageidaujamus pjovimo metodus – pasirinkdami skirtingas kryptis. Taip robotas vengia pjauti tą patį plotą du kartus, užtikrindamas kad galutinis rezultatas būtų tvarkingas ir gražus.
STIGA A robotai dirba organizuoto pjovimo metodu, o tai reiškia, kad jie nebepjauna atsitiktinai. Robotas turi kelias skirtingų pjovimo krypčių programas, kad išvengtų pernelyg dažno pjovimo. 

 

Natūraliai sveikesnė veja su STIGA A!