Prekių katalogas

Nešiojamieji akumuliatoriniai įrankiai - sukurti ateičiai!

Nešiojamieji akumuliatoriniai įrankiai - sukurti ateičiai!

Nešiojamieji akumuliatoriniai įrankiai - sukurti ateičiai! 

Šie akumuliatoriniai įrankiai yra ypač patogūs, juos lengva naudoti - tai ypač tylūs, draugiški aplinkai, reikalaujantys minimalios priežiūros ir padedantys atlikti įvairius darbus sode.
Kiekvienai užduočiai atlikti galite pasirinkti atitinkamą akumuliatorinį įrankį.
Gražūs sodai pasižymi preciziškai išdailintais augalais, o tai galima greitai, lengvai ir smagiai pasiekti naudojant akumuliatoriumi maitinamus įrankius.Jei rūpinatės gyvatvorės išvaizda ir jums labiau prie širdies įrankiai, kurie veikia efektyviai ir be triukšmo, gyvatvorių žirklės su akumuliatoriumi yra puikus pagalbininkas! Jos ne tik veikia tyliai, bet ir neišskiria jokių nemalonių išmetamųjų dujų ir neturi laido, ribojančio jūsų judėjimą dirbant. 

 

Mūsų pasiūlymas: Naujosios gyvatvorių žirklės Stiga HT 500 E, maitinamos aukščiausios klasės 48V ličio jonų akumuliatoriumi, turinčios ilgus ašmenis, todėl tinka beveik bet kokiai gyvatvorei kirpti. Subalansuotas svoris bei reguliuojama rankena suteikia galimybę apkarpyti gyvatvorių šonus ir viršūnes, patogioje kūno padėtyje. 

 

Jei jums reikia nušienauti aukštesnę žolę ar apdailinti vejos kraštus, tuomet rinkitės krūmapjovę! Krūmapjovė taip pat bus naudingas pagalbininkas jei reikia apipjauti šlaitus, griovius ir panašias nelygias vietoves, kurias sunku pasiekti pjaunant vejapjove. 

Mūsų pasiūlymas: 500-osios serijos 48V Stiga SBC 500 AE akumuliatorinė krūmapjovė, kuri sukomplektuota jau su pjovimo galvute, reikalinga tvarkingam pakraščių apdailinimui bei metaliniu peiliu aukštesnei, peraugusiai žolei pjauti. Akumuliatoriaus energijos pranašumai - minimali techninė priežiūra, nėra erzinančio triukšmo, jokių išmetamųjų dujų bei ribojančio elektros laido. 

 

Lapai, smulkios šakelės, nupjautos žolės liekanos ir kitos sodo atliekos greitai ir efektyviai gali būti sutvarkomos naudojantis akumuliatoriniu pūstuvu! Visos supūstos sodo liekanos gali būti susiurbiamos, tuo pačiu metu susmulkinamos, bei vėliau naudojamos kaip kompostas ar mulčias.

Mūsų pasiūlymas: SAB 700 AE akumuliatorinis pūstuvas yra galingas, tuo pačiu lengvas ir pasižymi paprastu naudojimu. Aiški valdymo klaviatūra, įmontuota rankenoje, leidžiai greitai įjungti įrenginį, kontroliuoti veikimo greitį bei sekti jo darbinį laiką indikatoriuje. Šio pūstuvo pagalba greita ir lengvai sutvarkysite savo kiemo aplinką.

Patarimas: jei planuojate įsigyti kelis akumuliatorinius įrenginius, rinkitės ir tą pačią akumuliatoriaus įtampą (20V, 48V). Tada galėsite naudoti tą patį akumuliatorių visiems įrenginiams ir taip sutaupyti nemažą pinigų sumą.

Nesvarbu, kokį akumuliatorinį sodo įrankį pasirinksite, tobuliems rezultatams pasiekti savo sode, galite būti tikri, kad nebenorėsite grįžti prie benzininio!