Prekių katalogas

Viskas, ką jums reikia žinoti apie STIGA vejapjovę

Viskas, ką jums reikia žinoti apie STIGA vejapjovę

 

Ar turite kokių nors klausimų ar abejonių perkant naują vejapjovę? O gal jau turite vieną, bet norite įsitikinti, kad darote viską kaip „iš knygelės“? Štai keletas dažniausiai užduodamų klausimų apie STIGA vejapjovę ... ir mūsų atsakymai!

 

Ar produktas jau yra surinktas dėžėje?

Atidarius dėžę, gaminys beveik visiškai surinktas. Pagrindinės dalys sumontuotos, o likę elementai (rankenos, žolės surinkimo krepšys) yra lengvai surenkami. Laikykitės instrukcijų vadove pateiktais nurodymais, kad vejapjovė būtų tinkamai surinkta.

Ar vejapjovę reikia saugoti nuo lietaus?

Visi Stiga žolės pjovimo įrankiai yra sertifikuoti pagal IPX4 reikalavimus, o tai reiškia, kad jie nebijo lietaus. Tačiau visgi rekomenduojama laikyti garaže arba kitoje patalpoje po stogu.
Išsamią informaciją galima rasti naudojimo instrukcijoje.

Kaip pasirinkti žolės pjovimo aukštį?

Pjovimo aukštį galima reguliuoti pagal pageidaujamą žolės ilgį. Jei žolė yra labai aukšta, rekomenduojame pirmiausia pjauti veją pjovimo peilius pakėlus į aukštesnę padėtį. Tada pjaukite veją antrą kartą, kai pjovimo aukštis nustatomas į norimą, žemesnę padėtį. 

Kas atsitiks, jei pjaunant pasitaikys pašalinių objektų?

Prieš pjaunant veją, turėtumėte atkreipti dėmesį į bet kokius akmenis, pušies konkorėžius ar kitus kietus daiktus, kurie gali būti ant vejos ir patekti tarp peilių. Šie  objektai gali sugadinti peilį ar iš inercijos atšokę sužeisti netoliese esančius žmones ar sugadinti kitus objektus.

Kaip valyti vejapjovę po žolės pjovimo?

Rekomenduojame po kiekvieno pjovimo valyti vejapjovę įprastu būdu. Prieš plaunant žolės peilį, rekomenduojame pašalinti bet kokią prisikaupusią žolę ar dirvos sluoksnį naudojant specialų Stiga grandiklį, kurį galima įsigyti atskirai. Vejapjoves, kuriose yra plovimo jungtis, galite plauti tiesiog prijungus vandens šlangą ir pajungus vandens srovę.

Kur galiu įsigyti naują peilį?

Jei norite įsigyti naują peilį rekomenduojame susisiekti tel.nr. 869 876 276, rašyti užklausą mums el.paštu: stiga@sodotechnika.lt arba ieškoti įgalioto Stiga atstovo savo mieste.